Web pro Vás připravujeme.Váš tým PAKKA s.r.o.

BRILIX Solární sprcha Spring + oplach nohou oranžová

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Solární sprcha je zařízením, které Vám umožňuje ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu.Samonosná konstrukce sprchy slouží zároveň jako sběrný zásobník vody a solární kolektor, který působením slunečních paprsků vodu ohřívá.

Dostupnost Vyprodáno
14 790 Kč    
Kód produktu PB111
Značka Brilix
Kategorie Solární sprchy
 

Jedná se o zcela ekologický způsob, jak získat teplou užitkovou vodu bez vynaložení finančních prostředků na její ohřev. Solární sprchu lze využívat zhruba od dubna do září, při příznivém počasí samozřejmě i déle. Doporučujeme její umístění v takové části zahrady, kam slunce svítí největší část dne a zároveň bude sprcha chráněna před větrem – například umístění na slunném místě před živým plotem nebo zídkou. Tím snížíte dobu potřebnou k ohřevu vody.

Oživte svou zahradu - solární sprcha Spring nabízí bohatý výběr barev. Obdélníkové tělo sprchy je vyrobeno z hliníku a je luxusně lakované. Sprchová hlavice je v chromovém provedení. Obsahuje kohoutek k opláchnutí nohou, tento kohoutek i ovládání jsou též v chromovém provedení. K dispozici je napojení na 3/4 hadici, nástavec na rychlospojku a kovová patka k ukotvení. Kapacita 30 l vody, výška 228 cm / hmotnost 15 kg.

Hmotnost 30 kg